Informace

Zveřejnění nekomerčně zaměřených informací je i nadále zdarma, avšak zveřejnění informací o komerčně laděných kurzech a workshopech je od 1. 11. 2008 zpoplatněno. Info na e-mailu matej@muzikoterapie.cz

ČLOVĚK, HUDBA A BUDOUCNOST

Sociální atelier Tilia
Vás zve na mezinárodní pracovní setkání pedagogů pro hudební výchovu, muzikoterapeutů, hudebníků a stavitelů hudebních nástrojů.

ČLOVĚK, HUDBA A BUDOUCNOST

31. 3. 2012 od 14 do 19 hodin

v prostorách  Akademie sociálního umění TABOR, Španělská 10, Praha 2

Hlavním cílem setkání je rozhovor mezi všemi zúčastněnými. Obnovení pohledu na hudbu jako partnera v životě, který dokáže přinést život opět tam, kde se již začal vytrácet. Budou zde ukázány nové směry v přístupu k hudbě, k její výuce a možnostem jejího působení. Objeví se ukázky využití různých hudebních fenoménů při vývoji hudebních nástrojů. Součástí setkání bude ukázka hudebních nástrojů Choroi za přítomnosti všech vedoucích dílen Choroi z celé Evropy a ukázka nástrojů z dílny Sociální atelier Tilia.  Pozváni budou i jiní čeští výrobci hudebních nástrojů určených pro muzikoterapii či hudební výchovu. Do průběhu setkání očekáváme i zapojení několika hudebních vystoupení, proto s sebou vezměte své hudební nástroje, případně to, čím byste ostatní chtěli obohatit.

Na místě bude možnost zakoupit drobné občerstvení, které připraví studenti Akademie sociálního umění TABOR.

Zájemci o účast se mohou hlásit do 17. 3. 2012 na email:
vtrnka@seznam.cz
Info@atelier-tilia.cz
Tel.: +420607205710