Informace

Zveřejnění nekomerčně zaměřených informací je i nadále zdarma, avšak zveřejnění informací o komerčně laděných kurzech a workshopech je od 1. 11. 2008 zpoplatněno. Info na e-mailu matej@muzikoterapie.cz

První víkendový kurz pořádaný Muzikoterapeutickou asociací ČR

Lektoři: Markéta Gerlichová, Jiří Kantor, Ivo Sedláček, Tomáš Procházka a Zdeněk Šimanovský

Anotace: Přinášíme vám první kurz, který pro vás připravuje přímo Muzikoterapeutická asociace České republiky (CZMTA). V průběhu tří dnů budete moc prožitkovou formou nahlédnout do tajů muzikoterapie u pěti předních českých muzikoterapeutů. Dozvíte se vše podstatné o jejich metodách i o aplikaci v praxi. Těšíme se na vás.

Kurz je určen všem zájemcům (tedy i nečlenům CZMTA). Je vhodný pro pedagogy, hudebníky, psychology, studenty humanitních oborů, ale též pro běžné zájemce.

Garance kurzu: kurz je garantován Muzikoterapeutickou asociací České republiky (CZMTA) a Sekcí systemické muzikoterapie při České psychoterapeutické společnosti při LSP

Absolvent kurzu obdrží na konci certifikát o abs olvování kurzu

Časový rozpis kurzu 19. 4. – 21. 4. 2013:

Místo konání: v prostorách Integrační mateřské školy Sulanského na Praze 4 – u stanice metra Háje. Přespání na místě konání není možné, proto si prosíme zařiďte ubytování jinde. Děkujeme za pochopení.

Cena kurzu: 2400,- (cena pro členy CZMTA 2200,-)

Způsob přihlášení a platby: Přihlaste se prostřednictvím e-mailu. Potvrďte svůj zájem na muzikoterapeut@gmail.com. Dále uhraďte zálohu na kurz ve výši 500,- Kč na účet: 2840119329 kód banky: 0800, variabilní symbol: 201301. Do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a slovo kurz. Až poté vám bude místo na kurzu rezervováno.

Zbytek platby se bude provádět na místě. Samozřejmě na tento účet můžete uhradit částku celou. V případě, že byste potřebovali vystavit fakturu, prosíme zálohu neposílejte a informujte nás o tom. Je zde totiž odlišný variabilní symbol. Obratem vám ji pak zašleme. Děkujeme za pochopení.

Informace o storno poplatcích: v případě odhlášení z kurzu je stornována zálohová částka 500,- Kč. Je možno sjednat za sebe náhradu.

Kapacita účastníků kurzu je omezena!