Informace

Zveřejnění nekomerčně zaměřených informací je i nadále zdarma, avšak zveřejnění informací o komerčně laděných kurzech a workshopech je od 1. 11. 2008 zpoplatněno. Info na e-mailu matej@muzikoterapie.cz

Workshop CZMTA již v prosinci 2015!

Rádi bychom Vás pozvali na workshop, který se bude konat již v prosinci v Praze.

Lektoři:
Lubomír Holzer *Zuzana Ouředníčková *Miroslava Veselá * Zuzana Vlčinská * Jana Procházková 

Anotace:
Přinášíme vám workshop, který vám prožitkovou formou umožní nahlédnout do tajů muzikoterapie u pěti českých muzikoterapeutů. Dozvíte se vše podstatné o jejich metodách i o aplikaci v praxi. Workshop je vhodný pro pedagogy, hudebníky, psychology, studenty humanitních oborů, ale též pro běžné zájemce. Absolvent workshopu obdrží na konci certifikát o absolvování. Těšíme se na vás!

Garance kurzu:
Kurz je garantován Muzikoterapeutickou asociací České republiky (CZMTA).

Místo a čas konání:
V prostorách Integrační mateřské školy Sulanského (Sulanského 693, Praha - Háje,  cca 3 minuty od stanice metra Háje). V sobotu od 9.00 do 19:00 hodin, v neděli od 8:30 do 14:30 hodin. 
Cena kurzu: 2400,- (cena pro členy CZMTA 2200,-)

Způsob přihlášení a platby: Přihlaste se prostřednictvím e-mailu office@czmta.cz. Dále uhraďte zálohu na kurz ve výši 1.000,- Kč na účet: 2840119329 kód banky: 0800, variabilní symbol: 2015111. Do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a slovo kurz. Až poté vám bude místo na kurzu rezervováno, zbytek platby se bude provádět na místě (individuální domluva ohledně způsobu platby a fakturace je možná). 
Kapacita účastníků kurzu je omezena!

Budeme rádi, pokud tuto nabídku zašlete i svým kolegům.

za CZMTA

Tomáš Procházka
předseda